Hotele w Pradze

Hotele w Pradze - Rezerwacja tanich noclegów

Polecamy tanie hotele w Pradze, za które możesz zapłacić kartą kredytową lub przelewem. W rezerwacji taniego noclegu pomoże Ci doświadczony doradca. Proponujemy największy wybór hoteli w promocyjnych cenach lub w ofertach last minute. Wybierz najlepszy hotel w Pradze korzystając z naszej wyszukiwarki lub zadzwoń do doradcy 22 3553043

PRAGA jest stolicą i największym miastem Republiki Czeskiej. Praga jest uważana za jedno z najbardziej atrakcyjnych miast Europy. Tanie i dobre hotele w Pradze znajdą Państwo na naszym portalu www.superhotele.com.pl . Hotele w Pradze o różnym standardzie poznają Państwo korzystając z formularza rezerwacyjnego, który daje możliwość szybkiego dotarcia do hoteli spełniających Państwa kryteria.

Obojętnie czy szukasz hotelu w centrum Pragi czy na obrzeżach miasta zawsze znajdziesz dobrą ofertę na naszym portalu. Nigdzie indziej nie będzie tak dobrych propozycji noclegów.
Oferujemy Państwu także rezerwację noclegów na kredyt. To doskonałe rozwiązanie, jeśli nie dysponują Państwo wystarczającą ilością środków, aby opłacić wyjazd i rezerwację hotelu w Pradze. Zatem jeśli marzą Państwo o wakacjach w stolicy Czech, nie muszą się Państwo martwic, że nie wystarczy pieniędzy na wymarzone wakacje. W mieście znajduje się wiele zabytków wartych zwiedzenia. W dzielnicy Hradczany znajduje się przepiękna malownicza ulica zwana Złotą Uliczką. Atrakcją godną zobaczenia jest ściana Johna Lennona znanego muzyka i wokalistę zespołu The Beatles. A także awangardowy budynek projektu dwóch architektów. Zapewne ciekawi są Państwo skąd taka nazwa – otóż wywodzi się ona z kształtu domu, który przypomina sylwetkę tańczącej pary. Kolejną atrakcją i symbolem Pragi mieszczącą się na Starym Mieście jest Brama Prochowa mierząca 65 metrów wysokości. Z jej wierzchołka podziwiać można panoramę miasta. Warto wybrać się w Pradze do jednego z wielu ogrodów zoologicznych, gdzie zobaczyć można karmienie dzikich zwierząt a także przyglądać się można tresurze lwów. Mogą Państwo zobaczyć kilkadziesiąt gatunków gadów. W Pradze znajdziecie Państwo także największe oceanarium.

Biuro podróży Mega Travel proponuje Państwu tanie noclegi w hotelach w różnym standardzie w Pradze. Rezerwujemy tanie hotele po bardzo niskich cenach bez karty kredytowej. Gwarantujemy najniższe ceny i największy wybór hoteli.

Hotele w Pradze

REZERWACJA NOCLEGÓW W PRADZE
od poniedziałku do piątku od 9.00 do 17.00
22 3553043, 32 7815007 , 32 7815008
bok(małpa)megatravel.pl

Rezerwacja wyjazdów indywidualnych do Pragi, hotele, bilety lotnicze, bilety wstępu, etc. więcej

Informacje praktyczne dla wyjeżdżających do Pragi (dojazd z lotniska, komunikacja miejska) do pobrania tutaj

Nasze propozycje 3 hoteli w Pradze
EUROSTARS THALIA 5* to luksusowy hotel położony w centrum miasta. Pokoje wyposażone są w telewizory plazmowe i jest to jeden z lepszych hoteli w Pradze.

OPERA HOTEL 4* - odnowiony hotel leżący w samym centrum Pragi. W okolicy znajdują się zabytkowe budynki Nowego Miasta oraz wiele sklepów. W hotelu będą Państwo mogli skorzystać z sauny oraz z siłowni.

HARMONY 3* hotel położony niedaleko od Rynku Starego Miasta. Przy hotelu znajduje się wiele restauracji i barów. W hotelu będą mogli Państwo korzystać z bezpłatnego Internetu.

Rezerwuj autokarowe i lotnicze wycieczki do Pragi