Rezerwuj Super Hotele

w Polsce i na Świecie

Hotele i noclegi w Rzymie

Opublikowane przez SuperHotele w dniu

Hotele i noclegi w Rzymie

Hotele w Rzymie

Polecamy tanie hotele i noclegi w Rzymie, za które możesz zapłacić kartą kredytową lub przelewem. W rezerwacji taniego noclegu pomoże Ci doświadczony doradca. Proponujemy największy wybór hoteli w promocyjnych cenach lub w ofertach last minute. Wybierz najlepszy hotel w Rzymie korzystając z naszej wyszukiwarki lub zadzwoń do doradcy 22 3553043

Zapraszamy Państwa do stolicy Włoch, gdzie oferujemy możliwość rezerwacji tanich hoteli w Rzymie. Dzięki portalowi www.superhotele.com.pl mogą Państwo dokonać samodzielnie rezerwacji praktycznie dowolnego hotelu w Rzymie. W naszej bazie noclegowej posiadamy zarówno hotele tanie, jak i te o wysokiej kategorii.

Hotele w Rzymie - Rezerwacja tanich noclegów

Rzym nazywany jest wiecznym miastem. Leży nad rzeką Tyber. Jego historia powiązana jest z historią Europy. Będąc w tak pięknym mieście koniecznie trzeba wybrać się wieczorem nad rzekę Tyber, gdzie na jej nadbrzeżach odbywa się wielka impreza rozrywkowo-handlowa Lungo Er Tevere. Tam będą mogli Państwo zasmakować regionalnej kuchni włoskiej a także zobaczyć wystawy fotograficzne, pójść do kina czy teatru, wybrać się na koncert pop i muzyki klasycznej.

Jeśli chcą Państwo w Rzymie zakosztować egzotycznych drinków oraz pobawić się przy muzyce latynoskiej zapraszamy na Międzynarodowy Festiwal Muzyki i Kultury Latynoamerykańskiej. Dla osób ceniących sobie muzykę poważną i klasyczną polecamy spektakle operowe, z kolei dla miłośników muzyki jazzowej proponujemy Rzymski Festiwal Jazzowy odbywający się w Villa Celimontana w Rzymie.

Należy pamiętać także o takich atrakcjach w Rzymie jak Schody Hiszpańskie i Fontanna Di Trevi. Mówi się, że jedno życie nie wystarczy aby poznać Rzym w całości. Zatem aby można było to wszystko spokojnie pozwiedzać należy dokonać wcześniejszej rezerwacji hotelu w Rzymie. Rezerwacji mogą Państwo dokonać kontaktując się z naszym konsultantem lub samodzielnie za pośrednictwem naszego portalu. Do Państwa dyspozycji mamy hotele w Rzymie o wysokim standardzie, jak i hotele trzy oraz dwugwiazdkowe za stosunkowo niewielką cenę.

Biuro podróży Mega Travel proponuje Państwu tanie noclegi w hotelach w różnym standardzie w Rzymie. Rezerwujemy tanie hotele po bardzo niskich cenach bez karty kredytowej. Gwarantujemy najniższe ceny i największy wybór hoteli.

Pracujemy od poniedziałku do piątku od 9.00 do 17.00
22 3553043, 32 7815007 , 32 7815008
bok(małpa)megatravel.pl

Rezerwacja wyjazdów indywidualnych do Rzymu, rezerwujemy tanie hotele i noclegi w Rzymie, bilety lotnicze, bilety wstępu, etc. więcej

Informacje praktyczne dla wyjeżdżających do Rzymu (dojazd z lotniska, komunikacja miejska) do pobrania tutaj

Rezerwuj autokarowe i lotnicze wycieczki do Rzymu

Propozycje tanich hoteli i noclegów w Rzymie

HOTEL MAJESTIC – 5–ciogwiazdkowy luksusowy hotel w Rzymie słynie z eleganckiej restauracji, w której można zakosztować wyśmienite dania polecane w Rzymie. Hotel Majestic jest typowym hotelem dla ludzi biznesu. Zwierzęta nie są tu akceptowane. Z hotelu w parę minut spacerkiem można dostać się do wszystkich atrakcji i zabytków w Rzymie.

RESIDENZA DOMIZIANO to 4,5-gwiazdkowy elegancki hotel w Rzymie. W pobliżu hotelu znajduje się sporo restauracji w różnych kategoriach cenowych. Paro minutowym spacerem dotrzeć mogą Państwo do Schodów Hiszpańskich oraz Fontanny Di Trevi.

TWENTYONE HOTEL – 4-gwiazdkowy hotel leżący w odległości zaledwie 10 minut spacerkiem od zabytkowego centrum Rzymu, gdzie zwiedzić można zamek świętego Anioła.

HOTEL ACCADEMIA – 3-gwiazdkowy hotel leżący w samym sercu Rzymu, niedaleko Fontanny Di Trevi. Specerkiem z hotelu można także dotrzeć do Watykanu oraz zwiedzić kościoły i starożytne budowle w Rzymie. Jako jeden z nielicznych hoteli w Rzymie akceptuje zwierzęta bez dodatkowych opłat.

Polecamy także hotele Embassy, Turner, Noto, Terminal, Lazio, Tempo di Pallade, Archimede, San Remo, Tirreno, Nizza, Contillia, Madisson, Nuova Rome, California, Orazia, Rome Garden.

Hotele i noclegi w Rzymie

Napisz do nas jaki tani hotel i nocleg Cię interesuje, w jakim terminie oraz jakie masz preferencje co do lokalizacji hotelu np. blisko centrum