Rezerwuj Super Hotele

w Polsce i na Świecie

Hotele w Wenecji

Opublikowane przez SuperHotele w dniu

Hotel w Wenecji

Hotele w Wenecji - Rezerwacja tanich noclegów

Polecamy tanie hotele i noclegi w Wenecji, za które możesz zapłacić kartą kredytową lub przelewem. W rezerwacji taniego noclegu pomoże Ci doświadczony doradca. Proponujemy największy wybór hoteli w promocyjnych cenach lub w ofertach last minute. Wybierz najlepszy hotel w Wenecji korzystając z naszej wyszukiwarki lub zadzwoń do doradcy 22 4346299

Zapraszamy Państwa do rezerwacji hotelu w Wenecji w naszym serwisie, a następnie zwiedzenia zabytkowego magicznego miasta. Chcąc zorganizować sobie pobyt, polecamy Państwu wcześniejszą rezerwację hotelu w Wenecji, gdyż niemal przez cały rok miasto zatłoczone jest ogromem zwiedzających turystów.

Rezerwacja hoteli w Wenecji

Do zaoferowania mamy dla Państwa hotele w Wenecji o różnym standardzie. Dla osób ceniących sobie wysoką jakość obsługi polecamy hotele pięciogwiazdkowe. Jeśli jednak standard hotelu w Wenecji nie ma dla Państwa aż tak ważnego znaczenia godne polecenia są hotele trzy oraz dwugwiazdkowe. Najłatwiejszym, najszybszym oraz najczęściej spotykanym obecnie sposobem płacenia za rezerwację hotelu, jest płatność kartą kredytową. Ciekawym rozwiązaniem mogą być także oferowane przez nas wakacje na kredyt. To doskonałe rozwiązanie, jeśli nie dysponują Państwo wystarczającą ilością środków, aby opłacić wyjazd i rezerwację hotelu w Wenecji.

Patronem miasta Wenecji jest Święty Marek. Warto wybrać się na Plac Św. Marka by zobaczyć mnóstwo gołębi, które pokrywają niemalże cały plac swoim puchem. Słynny na całym świecie karnawał wenecki jest jedną z największych atrakcji tegoż miasta. Głównym elementem ubioru bawiących się na karnawale ludzi są przeróżne kostiumy oraz maski. Karnawał ten wyróżnia się niezwykle tajemniczą atmosferą. Będąc w Wenecji warto przepłynąć się także gondolą. Godnym polecenia jest słynny Most Westchnień leżący nad Kanałem Pałacowym jak również najstarszy most wenecki leżący nad Kanałem Grande tj. Most Rialto.

Biuro podróży Mega Travel proponuje Państwu tanie noclegi w hotelach w różnym standardzie w Wenecji. Rezerwujemy tanie noclegi i hotele po bardzo niskich cenach bez karty kredytowej. Gwarantujemy najniższe ceny i największy wybór hoteli.

Hotel w Wenecji

Wybrane oferty hoteli w Wenecji

  •  LUNA HOTEL BAGLIONI – 5-gwiazdkowy wenecki hotel leżący w centrum miasta. Spacerem dojdą Państwo do wielu atrakcyjnych miejsc tj. Placu Św. Marka, muzeów i różnych sklepików. Pod hotel podpływa gondola, dzięki czemu będą Państwo mogli zwiedzić miasto z perspektywy rzeki.
  • HOTEL PALAZZO STERN – 4-gwiazdkowy hotel leżący naprzeciwko Palazzo Grassi. Wenecki hotel ozdobiony jest rzeźbami oraz interesującymi meblami. Zaledwie w kilka minut będą Państwo mogli dojść do Placu Św. Marka.
  • ALLOGGI AGLI ARTISTI – 2-gwiazdkowy hotel położony niedaleko dworca Santa Lucia. Pokoje posiadają klimatyzację oraz telewizor. Niewielki wenecki hotel posiada 4 piętra bez windy.

Rezerwuj autokarowe i lotnicze wycieczki do Włoch i Wenecji