Rezerwuj Super Hotele

w Polsce i na Świecie

Hotele i noclegi w Barcelonie

Opublikowane przez SuperHotele w dniu

Hotele w Barcelonie

Hotele i noclegi w Barcelonie.

Zapytaj o tanie hotele i noclegi w Barcelonie. Polecamy tanie hotele w Barcelonie, za które możesz zapłacić kartą kredytową lub przelewem. W rezerwacji taniego noclegu pomoże Ci doświadczony doradca. Proponujemy największy wybór hoteli w promocyjnych cenach lub w ofertach last minute. Wybierz najlepszy hotel w Barcelonie.

Stolica Katalonii położona jest w północno-wschodniej części Hiszpanii nad morzem Śródziemnym i oferuje wiele hoteli o różnym standardzie. Miasto stało się znane wśród turystów zagranicznych głównie z Letnich Igrzysk Olimpijskich które organizowane były w 1992r. Jadąc do Barcelony koniecznie muszą Państwo zwiedzić świątynię rzymsko-katolicką Sagrada Familia, której budowa rozpoczęła się w 1924 r. i planowany jej koniec ma nastąpić w 2026 r. Mówi się, że cztery wieże bazyliki symbolizują 4 Ewangelistów. Najbardziej znaną a zarazem zatłoczoną i hałaśliwą ulicą Barcelony jest La Rambla. To ulica pełna mimów, straganów oraz licznych kafejek. Oferujemy Państwu hotele w centrum Barcelony oraz na jej obrzeżach.

Rezerwacja hoteli w Barcelonie

Turyści przyjeżdżający do Barcelony każdego wieczora mogą podziwiać Magiczną Fontannę pełną wody, muzyki i światła. Dla fanów piłki nożnej godnym polecenia jest Camp Nou – stadion drużyny piłkarskiej FC Barcelona.W północno-centralnej części Barcelony znajduje się duży ogród zwany Parkiem Guell. Już przy wejściu do Parku można zobaczyć fascynujące i dziwne za razem budowle, mozaiki oraz znanego kolorowego jaszczura. W Parku znajduje się najdłuższa na świecie ławka świata mierząca ponad 150 metrów długości. Park ten jest najczęściej odwiedzanym miejscem w Barcelonie. Został wpisany na listę światowego dziedzictwa kulturowego UNESCO. Rezerwuj hotele i noclegi oraz tanie bilety lotnicze do Barcelony

Aby móc zwiedzić powyższe miasto zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej bogatej oferty hoteli w Barcelonie. Rezerwacji noclegów w Barcelonie mogą Państwo dokonać on-line, bez konieczności wychodzenia z domu, a za całą transakcję zapłacić kartą kredytową. Takich dobrych cen nie znajdziecie gdzie indziej. Jeśli nie chcecie płacić kartą kredytową za noclegi możecie zapłacić przelewem bankowym. W takiej sytuacji prosimy o kontakt z doradcami.

Biuro podróży Mega Travel proponuje Państwu tanie noclegi w hotelach w różnym standardzie w Barcelonie. Rezerwujemy tanie hotele po bardzo niskich cenach bez karty kredytowej. Gwarantujemy najniższe ceny i największy wybór hoteli.

REZERWACJA HOTELI i NOCLEGÓW W BARCELONIE
od poniedziałku do piątku od 9.00 do 17.00
22 3553043, 32 7815007 , 32 7815008
bok(małpa)megatravel.pl

Rezerwacja wyjazdów indywidualnych do Barcelony, hotele, bilety lotnicze, bilety wstępu, etc. więcej

Informacje praktyczne dla wyjeżdżających do Barcelony (dojazd z lotniska, komunikacja miejska) do pobrania tutaj

Dobre, tanie hotele i noclegi w Barcelonie

PRINCESA SOFIA GRAN HOTEL – 5-gwiazdkowy hotel usytuowany zaledwie kilka minut od stadionu Camp Nou oraz głównej kolorowej ulicy Barcelony. Hotel posiada szereg udogodnień dla osób niepełnosprawnych. Można także skorzystać z podgrzewanego basenu krytego, sauny lub masażu. Dla zmęczonych po całym dniu zwiedzania Barcelony można odpocząć w przepięknym bawarskim ogródku piwnym.

TRYP APOLO – 4-gwiazdowy hotel leżący na obrzeżach zabytkowej części Barcelony. Spacerkiem można także dojść do najbardziej znanej ulicy La Rambla. Przed hotelem znajduje się stacja metra, dzięki czemu bez problemu będą Państwo mogli zwiedzić także dalsze, interesujące miejsca w Barcelonie.

HOTEL JAZZ – 3-gwiazdkowy hotel. Za ledwie parę minut spacerkiem będą mieli Państwo aby dojść do ulicy La Rambla. Na dachu hotelu znajduje się basen oraz taras, gdzie można podziwiać przepiękne widoki miasta Barcelona.

Rezerwuj lotnicze lub autokarowe wycieczki do Barcelony

Hotele w Barcelonie

Napisz do nas jaki hotel interesuje Cię, w jakim terminie oraz jakie masz preferencje co do lokalizacji hotelu np. blisko centrum