Rezerwuj Super Hotele

w Polsce i na Świecie

Hotele w Budapeszcie

Opublikowane przez SuperHotele w dniu

Rezerwacja tanich noclegów w Budapeszcie

Hotele w Budapeszcie

Polecamy tanie hotele i noclegi w Budapeszcie, za które możesz zapłacić kartą kredytową lub przelewem. W rezerwacji taniego noclegu pomoże Ci doświadczony doradca. Proponujemy największy wybór hoteli w promocyjnych cenach lub w ofertach last minute. Rezerwacja tanich noclegów w Budapeszcie u doradcy 22 3553043

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia stolicy Węgier, jednocześnie oferując możliwość rezerwacji tanich hoteli w Budapeszcie. W stolicy znajduje się wiele hoteli, w których Państwo mogą zarezerwować noclegi w atrakcyjnych cenach. Oferujemy Państwu hotele w Budapeszcie zarówno pięciogwiazdkowe o wysokim standardzie jak i hotele dwugwiazdkowe za stosunkowo niewielką cenę. Rezerwacji hotelu mogą dokonać Państwo w szybki sposób korzystając z formularza rezerwacyjnego umieszczonego w centralnej części strony. Gdy znajdą Państwo dla siebie jakiś hotel można przejść do „szczegółów obiektu”, czyli strony, na której mamy dokładny opis obiektu, galerię zdjęć i wszystkie potrzebne dla Państwa informacje a zwłaszcza te, dotyczące całkowitego koszt pobytu w danym hotelu w Budapeszcie.

Zanim zaczniemy zwiedzać Budapeszt warto zapoznać się z podstawowymi informacjami na jego temat by móc lepiej cieszyć się wyjazdem do stolicy Węgier. W mieście znajdują się liczne muzea, teatry, galerie, Akademia Sztuk Pięknych i wiele innych zabytków godnych zwiedzenia. Do najciekawszych godnych zwiedzenia zabytków Budapesztu należą pałace i kościoły z XVIII wieku, turecka łaźnia a także Zamek Królewski zbudowany w XIII wieku. Osoby interesujące się malarstwem zapraszamy do Muzeum Sztuk Pięknych, w którym znajdą Państwo bogatą kolekcję malarstwa europejskiego. Należy pamiętać także o największej w Europie Synagodze w Budapeszcie, a także Bazylice św. Stefana.

Biuro podróży Mega Travel proponuje Państwu tanie noclegi w hotelach w różnym standardzie w Budapeszcie. Rezerwujemy tanie hotele po bardzo niskich cenach bez karty kredytowej. Gwarantujemy najniższe ceny i największy wybór hoteli.

Rezerwacja tanich noclegów w Budapeszcie

REZERWACJA NOCLEGÓW W BUDAPESZCIE
od poniedziałku do piątku od 9.00 do 17.00
22 3553043, 32 7815007 , 32 7815008
bok(małpa)megatravel.pl

Rezerwacja wyjazdów indywidualnych do Budapesztu, hotele, bilety lotnicze, bilety wstępu, etc. więcej

Informacje praktyczne dla wyjeżdżających do Budapesztu (dojazd z lotniska, komunikacja miejska) do pobrania tutaj

Rezerwacja tanich noclegów w Budapeszcie
HILTON BUDAPEST 5* – hotel położony w romantycznej części miasta Buda. W hotelu do Państwa dyspozycji jest sauna oraz siłownia. A także restauracja, w której serwowane są najlepsze dania kuchni węgierskiej.

HOTEL CASTLE GARDEN 4* – hotel położony w dzielnicy Budapesztu, niedaleko XIII-wiecznego Zamku Królewskiego. W hotelu znajduje się restauracja z ogrodem oraz centrum odnowy biologicznej.

HOTEL RILA 2* – niewielki hotel położony w cichej okolicy w centrum Budapesztu.

Rezerwacja tanich noclegów w Budapeszcie