Rezerwuj Super Hotele

w Polsce i na Świecie

O Mega Travel

O Mega Travel sp. z. o. o.

Mega Travel sp. Z o.o. istnieje od 2000 roku i zajmuje się kompleksową działalnością w dziedzinie turystyki. Nasza oferta jest dostępna w sprzedaży w kilkuset biurach agencyjnych oraz wszystkich największych portalach internetowych. Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz Śląskiej Organizacji Turystycznej. Współpracujemy z największymi biurami podróży w Polsce i na świecie.

ZAKRES DZIAŁALNOŚCI WYJAZDY DLA FIRM/OFERTA DLA GRUP/ORGANIZACJA WYJAZDÓW DLA FIRM

Zajmujemy się kompleksową obsługą firm. Organizujemy wyjazdy typu incentive travel. Tworzymy programy lojalnościowe, organizujemy wyjazdy motywacyjne, wynajmujemy samoloty, oferujemy bony turystyczne, etc. Naszymi klientami byli lub są – Kolporter, Procter & Gamble, Grupa Żywiec, TOI TOI Sp. z o.o., Agencja Reklamowa TOP-ART., MTR Media, Budvar S.A., Interstomil, Agencja Reklamowa Kiora, AIG, Castorama, Agencja Reklamowa Umbrella, Gustav Alberts, Knauf, Avans Market Plus Sp. z o.o, PZU S.A., Nowe Media i Technologie Infovide Matrix S.A., Wizz Air, Żagiel SA, Cyklad.
www.wyjazdydlafirm.pl

IMPREZY SPORTOWE/WYJAZDY i BILETY FORMUŁA 1/MECZE PIŁKARSKIE
Zawody sportowe.Formuła 1 (wyjazdy na wszystkie zawody F1), mecze piłkarskie najlepszych drużyn świata-FC Barcelona, Real Madryt, AC Milan, Inter Mediolan, Manchester United, Arsenal Londyn, Chelsea, Liverpool, Bayern Monachium, turnieje tenisowe- Wimbledon, Roland Garros, US Open, a także wiele innych imprez sportowych to jest to co robimy. Dla naszych klientów przygotowaliśmy m.in. wyjazd na turniej Roland Garros i Wimbledon, Mistrzostwa Świata 2006 w Piłce Nożnej w Niemczech, finał Champions League w Atenach 2007, finał Pucharu UEFA w Istambule 2009, wyjazdy na zawody Formuły 1 na Węgrzech, Brazylii, Włoszech, Hiszpanii, Anglii, Japonii, Chinach, Francji, Niemczech, Turcji, wyjazdy na Mistrzostwa Europy do Austrii i Szwajcarii 2008, a także wyjazd na Olimpiadę w Pekinie 2008.
www.sport.travel.pl

BONY WAKACYJNE
Oferujemy naszym Klientom korporacyjnym bony turystyczne stanowiące doskonałe narzędzie motywacyjne. Nasze bony biorą udział w programach lojalnościowych i loteriach wielu firm.
www.bonywakacyjne.pl

OFERTY SPA
W naszej ofercie znajdą Państwo kilkadziesiąt ofert pobytów w najlepszych polskich SPA i uzdrowiskach, a ponadto w obiektach typu SPA na Węgrzech, Słowacji, Litwie, Austrii. Propozycja wypoczynku spa powstała z myślą o osobach ceniących sobie wysoki standard, największy wybór usług spa oraz relaks na najwyższym poziomie.
www.go2spa.pl

Nasze portale internetowe

Jesteśmy właścicielem kilkunastu portali internetowych, zarówno specjalistycznych, jak i skierowanych do klienta masowego. Do Mega Travel należą m.in. takie serwisy jak:

 • www.megatravel.pl – strona firmowa biura
 • www.mega.travel – portal turystyczny z 4 milionami propozycji wczasów i wycieczek, oferta kilkudziesięciu najlepszych polskich biur podróży
 • www.sport.travel.pl – specjalistyczny portal z wyjazdami na imprezy sportowe oraz z biletami na zawody Formuły 1, mecze piłkarskie,
 • www.wyjazdydlafirm.pl – portal specjalistyczny z ofertami wyjazdów motywacyjnych dla firm
 • www.biletynasamolot.com.pl – portal z biletami lotniczymi linii regularnych i „tanich” linii lotniczych
 • www.biletynaloty.com.pl – portal z biletami lotniczymi linii regularnych
 • www.megaski.pl – portal z ofertą wyjazdów narciarskich i kilkuset hoteli i apartamentów w Austrii, Włoszech, Szwajcarii, Słowacji, Słowenii
 • www.kreta.travel.pl – portal z ofertami wczasów na Krecie
 • www.go2spa.pl – portal z ofertami pobytów w SPA
 • www.megatravel.com.pl – portal z wczasami i wycieczkami
 • www.wizztravel.pl – portal z wczasami i wycieczkami
 • www.superhotele.com.pl – rezerwacja hoteli i noclegów na całym świecie