Rezerwuj Super Hotele

w Polsce i na Świecie

Hotele w Krakowie

Polecamy tanie hotele i noclegi w Krakowie, za które możesz zapłacić kartą kredytową lub przelewem. W rezerwacji taniego noclegu pomoże Ci doświadczony doradca. Proponujemy największy wybór hoteli w promocyjnych cenach lub w ofertach last minute.

Wybierz najlepszy hotel w Krakowie korzystając z naszej wyszukiwarki lub zadzwoń do doradcy 22 3553043

Zanim rozpoczną Państwo zwiedzanie miasta warto pomyśleć o wcześniejszej rezerwacji odpowiedniego hotelu w Krakowie. Rezerwacji hotelu mogą Państwo dokonać samodzielnie poprzez naszą stronę oraz kontaktując się z naszym konsultantem (patrz lewy dolny róg). Z przyjemnością możemy Państwu polecić hotel Grand, Qubus, Petrus i wiele innych hoteli Krakowie w zależności od Państwa wymagań. Do dyspozycji mamy hotele zarówno pięciogwiazdkowe jak i trzygwiazdkowe. Im większa ilość gwiazdek tym wyższy standard takiego hotelu w Krakowie.

Rezerwacja tanich noclegów w Krakowie

Jeśli będą Państwo chcieli zwiedzić Stare Miasto w tym celu polecamy Państwu przejażdżkę dorożką. Kraków jest miastem słynącym z licznych kawiarenek, zabytków, zespołów muzycznych. Na krakowskim rynku spotkać można mimów, mnóstwo oswojonych gołębi. Najważniejszym miejscem Krakowa jest Rynek Główny, na którym znajduje się targ z różnymi starociami, słynny Kościół Mariacki. Rozpoznawalnym miejscem w Krakowie są również Sukiennice, tj. miejsce, w którym znajduje się mnóstwo kramów z pamiątkami, ze srebrem. Można tu również kupić ubrania ze skóry i wiele innych pamiątek. W Sukiennicach znajduje się także Muzeum Narodowe, w którym zobaczyć mogą Państwo Galerie Polskiego Malarstwa i Rzeźby XIX wieku. Kolejną z atrakcji turystycznych Krakowa jest kopalnia soli w Wieliczce. A także Zamek Królewski na Wawelu. Poniżej polecamy wybrane hotele w Krakowie, które mogą umilić Państwu pobyt w tym zabytkowym mieście

Biuro podróży Mega Travel proponuje Państwu tanie noclegi w hotelach w różnym standardzie w Krakowie. Rezerwujemy tanie hotele po bardzo niskich cenach bez karty kredytowej. Gwarantujemy najniższe ceny i największy wybór hoteli.

Przykładowe oferty hoteli w Krakowie

GRAND HOTEL – 5-gwiazdkowy jeden z najpiękniejszych luksusowych hoteli w Krakowie położony w centrum Starego Miasta. W pokojach znajduje się telewizor, sejf, stylowe meble. W hotelu znajduje się lustrzana restauracja cała wypełniona belgijskimi lustrami. A także kawiarnia wiedeńska, w której koniecznie spróbować Państwo muszą sławne lody różane.

QUBUS HOTEL KRAKÓW – 4-gwiazdkowy hotel położony nad brzegiem Wisły. Hotel ten wyposażony jest w klimatyzowane pokoje z telewizorem. W krakowskim hotelu znajduje się również klub jazzowy oraz siłownia, basen z widokiem na Stare Miasto jak również sauna.

PETRUS HOTEL – 3-gwiazdkowy hotel położony w niewielkiej odległości od centrum miasta. Hotel organizuje wycieczki po Krakowie oraz do Wieliczki.

Tanie hotele w Krakowie

Napisz do nas jaki hotel interesuje Cię, w jakim terminie oraz jakie masz preferencje co do lokalizacji hotelu np. blisko centrum