Rezerwuj Super Hotele

w Polsce i na Świecie

Hotele i noclegi w Mediolanie

Opublikowane przez SuperHotele w dniu

Hotele w Mediolanie

Hotele w Mediolanie

Polecamy tanie hotele i noclegi w Mediolanie, za które możesz zapłacić kartą kredytową lub przelewem. W rezerwacji taniego noclegu pomoże Ci doświadczony doradca. Proponujemy największy wybór hoteli w promocyjnych cenach lub w ofertach last minute. Wybierz najlepszy hotel w Mediolanie i zadzwoń do doradcy 22 3553043

Mediolan to jedno z najbogatszych miast Europy. Odwiedzany jest każdego roku przez turystów z całego świata. Miasto leży w Północnych Włoszech. Aby zwiedzić to miasto przygotowaliśmy dla Państwa szeroką ofertę hoteli w Mediolanie. Proponujemy dla Państwa hotele w różnym standardzie. Każdy z Państwa znajdzie odpowiedni dla siebie hotel w Mediolanie.

Hotele i noclegi w Mediolanie - Rezerwacja

Dla kibiców piłki nożnej warto wybrać się na największy na świecie stadion piłkarski San Siro. W mieście jest wiele kawiarni, zabytków wartych odwiedzenia a także wiele pięknych parków. Warto zobaczyć również jeden z najsłynniejszych na świecie teatrów operowych La Scala, gdzie na scenie znalazły się między innymi dzieła operowe Vardiego oraz Rossiniego. W teatrze znajduje się także muzeum.

Rezerwując hotel w Mediolanie koniecznie muszą Państwo wstąpić także do słynnej restauracji Savini. Godna zwiedzenia jest również Bazylika Świętego Ambrożego, do której prowadzi czterokątny dziedziniec zdobiony scenami z Biblii oraz motywami roślinnymi i zwierzęcymi. Bazylika ta została zbudowana w dzielnicy, w której pochowano chrześcijan zamordowanych w czasie prześladowań rzymskich. Na placu obok Bazyliki znajduje się diabelska kolumna, która jak głosi tradycja – każdy, kto przyłoży do niej ucho usłyszy piekielne głosy.

Po takim zwiedzaniu polecamy udać się na pasaż handlowy, gdzie będą mogli Państwo usiąść na świeżym powietrzu w kawiarence albo pobuszować wśród butików i wielu innych sklepów. Dla osób, którym nie udało się jeszcze znaleźć dla siebie odpowiedniego hotelu w Mediolanie przedstawiamy Państwu wybrane hotele. Do dyspozycji oferujemy Państwu hotele o wysokim jak i niższym standardzie. Za pomocą naszego serwisu mogą Państwo zarezerwować hotel w Mediolanie bez konieczności ruszania się z przed swojego komputera.

Biuro podróży Mega Travel proponuje Państwu tanie noclegi i hotele w Mediolanie o różnym standardzie w Mediolanie. Rezerwujemy tanie hotele po bardzo niskich cenach bez karty kredytowej. Gwarantujemy najniższe ceny i największy wybór hoteli.

REZERWACJA TANICH NOCLEGÓW i HOTELI W MEDIOLANIE

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku od 9.00 do 17.00
22 3553043, 32 7815007 , 32 7815008
bok(małpa)megatravel.pl

Rezerwacja wyjazdów indywidualnych do Mediolanu, hotele, bilety lotnicze, bilety wstępu, etc. więcej

Informacje praktyczne dla wyjeżdżających do Mediolanu (dojazd z lotniska, komunikacja miejska) do pobrania tutaj

Wybrane propozycje hoteli w Mediolanie

HOTEL PIERRE MILANO jest 5-gwiazdkowym hotelem położony w jednej z najbardziej ekskluzywnych dzielnic. Wszystkie pokoje wyposażone zostały w nowoczesną technologię tak, by mogły zadowolić nawet tych bardzo wymagających gości.

MADISON HOTEL to 4-gwiazdkowym hotel w Mediolanie położony zaledwie 1 km od centrum miasta. W hotelu panuje niezwykle elegancka i przyjazna atmosfera. Hotel ten posiada różne kategorie pokoi. Z sali śniadaniowej podziwiać mogą Państwo wspaniały widok na XIII-wieczny kościół Sant Agostino.

AURORA HOTEL – 1-gwiazdkowy hotel położony w samym centrum Mediolanu. Jest to hotel dla osób niepalących. Zaledwie w kilka minut spacerem będą Państwo mogli dojść do wielu zabytków. Ok. 50 metrów od hotelu znajduje się stacja metra i przystanek tramwajowy.

Hotele w Mediolanie

Napisz do nas jaki hotel interesuje Cię, w jakim terminie oraz jakie masz preferencje co do lokalizacji hotelu np. blisko centrum